czwartek, 16 sierpnia 2012

WyjazdNadszedł czas pożegnania....a po drugiej stronie świata czas przywitań.

Coś się kończy, coś się zaczyna - jak mówi stare powiedzenie. Nic nie może trwać wiecznie, a koniec jednej przygody oznacza początek kolejnej. Na co z niecierpliwością czekam.

Chciałabym podziekować wszystkim czytającym i komentujacym. Mam nadzieję, że choć trochę przybliżyłam Koreę, jej tradycje, zwyczaje, miejsca, ludzi itd.

Wspaniały kraj, jeżeli kiedykolwiek będziecie mieli okazję się wybrać, nie wahajcie się. Myślę, że to jedno z ciekawszych miejsc w tej części globu.

Ponieważ czas mojego pobytu dobiegł końca, żegnam się z blogiem i wpisami na nim, z Koreą i koreańskimi przyjaciółmi choć nie tylko.

Jeżeli ktoś będzie czuł potrzebę zapytania o cokolwiek, zawsze można napisać na maila, na pewno odpowiem :)

안녕히 계세요 대한민국 !
Witaj Polsko !

8 komentarzy:

 1. Nie no, teraz pisz po koreańsku dla Koreańczyków o Polsce. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobry pomysł, aczkolwiek niewykonalny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No to po angielsku. :) Albo obrazkowo. ;) Fotoblog?

  OdpowiedzUsuń
 4. Aparat w rękę, spacer po Wawie (na razie) i będzie dobrze. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomyślę o tym, ale to już nie będzie Brunetka w Seulu :(

  OdpowiedzUsuń
 6. Na wakacje chciałabym wyjechać do Seulu mogłabyś mi powiedzieć ile kosztuję bilet w obie strony +/- doliczyć małe wydatki w samym Seulu ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Polecam sprawdzenie cen biletów w popularnych wyszukiwarkach, tj skyscanner. Ceny wahają się w zależności od terminu, linii i wielu innych czynników.

  Co do wydatków trudno mi ocenić, ale radzę wziąć zdecydowanie więcej pieniędzy niż przeciętnie, tak na wszelki wypapadek. Trzeba brać pod uwagę, że Korea jest droższym krajem, szczególnie jeżeli nie wie się jak i gdzie zjeść, gdzie znaleźć tani nocleg etc.

  OdpowiedzUsuń